НОВИНИ

Дев’ять регіонів не готові до послаблення карантину – МОЗ

Мова йде про Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Луганську, Львівську, Рівненську та Чернівецьку області, а також Київ.

Дев’ять регіонів не готові до послаблення карантину. Про це йдеться в переліку на сайті Міністерства охорони здоров’я у четвер, 4 червня.

 

Мова йде про Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Луганську, Львівську, Рівненську та Чернівецьку області, а також Київ.

 

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину, який триватиме попередньо до 22 червня. Водночас, уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи. Послаблення діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Чи готова область послаблювати карантин, визначають за трьома показниками: інцидентність, завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

 

1 червня Україна перейшла до наступного етапу послаблення карантину – епідемічна ситуація в більшості областей дає змогу відкрити спортивні зали та фітнес-центри, заклади освіти, запустити міжобласне автомобільне сполучення та залізничні перевезення.

 

Повідомлялося, що з 5 червня уряд вирішив ще послабити карантин: дозволити повноцінно працювати закладам харчування, церквам – проводити богослужіння, людям старше 60-ти – покидати оселю, авіакомпаніям – здійснювати внутрішні рейси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.