НОВИНИ

ЄІБ виділить 300 млн євро кредиту на енергоефективність будівель в Україні

Грант обсягом 150 тисяч євро на імплементацію угоди виділить Трастовий фонд Східного партнерства з технічної допомоги.

Європейський інвестиційний банк виділить 300 млн євро кредиту на проект із енергоефективності громадських будівель в Україні. Про це йдеться на сайті Міністерства розвитку громад та територій у вівторок, 2 червня.

 

«Міністерство розвитку громад та територій України та Європейський інвестиційний банк уклали угоду, відповідно до якої буде організовано підготовку надання низьковідсоткового кредиту у EUR300 млн із тривалим терміном погашення для впровадження широкомасштабної термомодернізації будівель громадського сектору», - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, грант обсягом 150 тисяч євро на імплементацію угоди виділить Трастовий фонд Східного партнерства з технічної допомоги (EPTATF).

 

Згідно з повідомленням, реалізація зазначеного проекту дасть змогу підвищити енергоефективність 1 тис. будівель, зокрема, дитсадків, шкіл та лікарень, а також скоротить викиди CO2 на млн тонн.

 

Нагадаємо, 15 травня Європарламент схвалив виділення Україні 1,2 млрд євро позики для подолання наслідків пандемії. «За» проголосували 547 євродепутатів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.