НОВИНИ

Львівщина продовжила карантин до 5 червня

Ситуація з захворюваністю на COVID-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів.

Львівщина продовжила карантин до 5 червня, оскільки ситуація з захворюваністю на COVID-19 в області не сприяє послабленню карантинних заходів. Про це повідомляється на сайті Львівської облдержадміністрації в понеділок, 1 червня.

 

Відповідне рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 

«Попри високу кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих протягом останніх 2 тижнів, ми маємо заповненість ліжок - 22%, а кількість проведених ПЛР тестувань на 100 тис. населення - 97. Однак загальний показник інцидентності 13,5 (по Львову 27,3, по області 7,5) не дозволяє нам пом'якшувати карантинні заходи у Львівській області», - сказав голова ОДА Максим Козицький.

 

Також, спостерігається зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування за останні 7 днів.

 

Нагадаємо, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину, який триватиме попередньо до 22 червня. Водночас, уряд послаблює загальнонаціональні обмежувальні заходи. Послаблення діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Чи готова область послаблювати карантин, визначають за трьома показниками: інцидентність, завантаженість ліжок та охоплення тестуванням.

 

1 червня Україна переходить до наступного етапу послаблення карантину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.