НОВИНИ

Тюремні лікарі вважають, що стан здоров'я Луценка стабільно задовільний

Державна пенітенціарна служба оцінює стан здоров'я колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка як задовільний. Про це сказано у повідомленні прес-служби пенітенціарної служби.

"Сьогодні, 10 червня 2011 року, за висновками медичного огляду Луценка, зазначається, що стан його здоров'я стабільно задовільний. Триває курс консервативного лікування. Претензій до адміністрації Київського СІЗО й, зокрема, до медобслуговування Юрій Луценко не має", - сказано у повідомленні.

Пенітенціарна служба також заявляє, що заяви Луценка про те, що йому не дозволяють бачитися з молодшим сином, оскільки той є неповнолітнім, не відповідають дійсності.

Служба зазначає, що при зверненні Луценка або його дружини до органа, у виробництві якого перебуває справа, побачення з родичами або іншими особами може відбутися з письмового дозволу суду.

Нагадаємо, Печерський районний суд переніс розгляд кримінальної справи колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 20 червня

З 24 травня Луценко припинив голодування, про початок якого він офіційно проінформував керівництво Лук'янівського СІЗО 28 квітня.

10-23 травня Луценко проходив медичне обстеження в Київській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги у зв'язку з погіршенням здоров'я через голодування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.