НОВИНИ

Литовський дипломат: Москва не виконала жодної умови для скасування санкцій

Санкційна політика щодо РФ залишається незмінною.

Санкційна політика щодо РФ – незмінна, оскільки Москва не виконала жодної умови для скасування санкцій. Про це повідомив литовський політик, віце-голова делегації Європарламенту у комітеті асоціації Україна-ЄС Пятрас Оштрявічус під час онлайн-дискусії Київського Безпекового Форуму у п’ятницю, 29 травня.

 

«Поки що все без змін. Росія не виконала жодної з умов, які їй висували. Перш за все – щодо України (Донбасу та Криму). Доки вони будуть зберігати свої позиції і не змінювати поведінку, не бачу підстав змінювати політику», - сказав Оштрявічус, відповідаючи на питання, чи будуть продовжені санкції щодо РФ і якою є позиція Брюсселя.

 

Він зазначив, що нині, під час пандемії COVID-19 кампанія дезінформації, кібервійна проти України з боку Росії посилюється.

 

«Це говорить про те, що під час складних часів Кремль не думає про суспільне благо чи боротьбу з пандемією, а продовжує чинити зло щодо сусідніх країн. Не варто думати про мирну співпрацю з паном Путіним (президентом РФ Владіміром Путіним – Ред.)», - сказав Оштрявічус.

 

Нагадаємо, 27 травня стало відомо, що на засіданні Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб в збройних конфліктах російська делегація заявила, що без зняття санкцій не буде припинення вогню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.