НОВИНИ

Німецька політик: Ми не впевнені, на чиєму боці стоїть пан Єрмак

Це нерозуміння серйозно ускладнює роботу щодо санкцій.

У ЄС є сумніви щодо того, на чиєму боці діє очільник Офісу президента Володимира Зеленського – Андрій Єрмак. Про це сказала німецька політик, віце-голова делегації Європарламенту у комітеті асоціації Україна-ЄС Віола фон Крамон-Таубадель під час онлайн-дискусії Київського Безпекового Форуму у п’ятницю, 29 травня.

 

«Я хочу бачити чіткий порядок денний реформ, про які президент Зеленський говорив, коли обирався в президенти. Скажімо, відсторонити олігархів від політики. Якщо придивитися, то відбувається протилежне – особливо якщо йдеться про безпеку. Ми зовсім не впевнені, на чиєму боці стоїть пан Єрмак, який є найбільшим радником президента з питань відносин з Росією», - сказала Крамон-Таубадель.

 

За її словами, це серйозно ускладнює роботу щодо санкцій.

 

«Якщо Україна не виступає за збереження санкцій з боку Європарламенту, хто захоче це підтримувати і як це лобіювати», - зазначила вона.

 

Нагадаємо, 27 травня стало відомо, що на засіданні Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб в збройних конфліктах російська делегація заявила, що без зняття санкцій не буде припинення вогню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.