НОВИНИ

У ЗСУ зафіксували 16 нових випадків COVID-19

Стан здоров’я пацієнтів задовільний.

Станом на 7 ранку четверга, 28 травня, у Збройних силах України 69 осіб хворіють на COVID-19. За минулу добу зареєстровано 16 нових випадків захворювання. Про це йдеться на сторінці Командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

 

У закладах охорони здоров’я перебуває вісім осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – два військовослужбовці, у лазареті військової частині Волинська область – чотири військовослужбовці, Хмельницька обласна інфекційна лікарня – один працівник ЗСУ та Сарницька ЦРЛ – один працівник ЗСУ).

 

Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання. У військовослужбовців Волині симптоми захворювання відсутні.

 

Лікуються вдома під наглядом медичної служби восьмеро осіб (Київська область – п’ятеро військовослужбовців, Житомирська область та Волинська область – по одному військовослужбовцю) та один працівник ЗСУ (Чернівецька область). Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Симптоми захворювання відсутні.

 

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебувають 300 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція за три доби – 45 осіб.

 

Всього за час пандемії одужали 106 осіб, троє померли.

 

Зазначимо: в Україні станом на 28 травня виявлено 22 382 випадки COVID-19, з них 669 – летальних. 8 439 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 477 нових випадків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.