НОВИНИ

Зґвалтування у Кагарлику. Комітет Ради запланував закрите засідання

Члени профільного комітету подали депутатські запити до Національної поліції.
Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності планує провести закрите засідання щодо зґвалтування жінки за участю оперуповноваженого та начальника одного із секторів Кагарлицького відділення поліції. Про це поінформував голова комітету Денис Монастирський, повідомляє Укрінформ.

 

"Ми хотіли б з’ясувати, чи це було системним явищем у цьому підрозділі, чи окремо взятим випадком. Це, мабуть, головне питання, яке ми хочемо з’ясувати на цьому закритому засіданні. Оскільки керівництво поліції прийняло рішення про розформування всього підрозділу, то є припущення, що такі випадки були непоодинокими, і, можливо, саме ці особи вчиняли й інші злочини раніше, що можуть кваліфікуватись як катування. А можливо, були й інші співробітники цього підрозділу, які вчиняли такі дії", – зазначив Монастирський.

 

За його словами, члени профільного комітету подали депутатські запити до Національної поліції, зокрема до підрозділу внутрішньої безпеки, щодо скарг, які надходили від громадян на дії поліцейських цього підрозділу.

 

"Думаю, до понеділка ми вже матимемо й цифри, й те, від кого конкретно надходили скарги", – сказав він.

 

Нагадаємо, що у Кагарлику двоє поліцейських зґвалтували жінку, після чого їх звільнили, а підрозділ розформували. У Міністерстві внутрішніх справ назвали зґвалтування поліцейськими жінки в Київській області жахливим і неприпустимим, а для екс-поліцейських пообіцяли довге тюремне ув'язнення. 

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.