НОВИНИ

У САП різко відповіли Венедіктовій на критику

Раніше Венедіктова розкритикувала САП за "випадки бездіяльності".

У Спеціальній антикорупційній прокуратурі заявили, що "спілкування між структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора шляхом зйомки та розміщення відеороликів та повідомлень у соціальних мережах не відповідає світовим стандартам роботи правоохоронних органів". Так у відомстві відповіли генпрокурорці Ірині Венедіктовій. 

 

"Такі дії, жодним чином не сприяють утвердженню авторитету органів правопорядку та прокуратури зокрема, а мають зворотній ефект у суспільстві", - йдеться у повідомленні. 

 

Там додали, що робота САП та Національного антикорупційного бюро "не узгоджується із старими стандартами роботи правоохоронної системи, а запущений маховик антикорупційної боротьби неможливо спинити, адже він не залежить від прізвищ керівників".

 

"У силу специфіки роботи ми володіємо інформацією та добре розуміємо запущені так званими "політичними елітами" процеси перепідпорядкування нашої діяльності певним цілям, які не узгоджуються із завданнями кримінального судочинства", - зазначили у заяві. 

 

Раніше Венедіктова розкритикувала САП за "випадки бездіяльності". Зокрема, вона назвала справу самовільного захоплення чиновником землі у Пущі Водиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.