НОВИНИ

Уляна Супрун: Послаблення карантину не означає, що ми подолали вірус

Подбати про свою безпеку — відповідальність кожного.

Послаблення карантину не означає, що ми подолали вірус. У таких реаліях нам доведеться жити ще якийсь час, можливо, навіть тривалий період. Про це у своїй авторській колонці для Тижня написала екс-очільниця МОЗ України Уляна Супрун.

 

Вона зауважила, що повільний вихід з карантину — це не привід забувати про заходи безпеки. Перше й найважливіше правило — регулярно мити руки з милом та/або використовувати антисептики. Їх варто розмістити в офісах, громадському транспорті, на входах у супермаркети та кафе. Друге — тримати дистанцію. У громадському транспорті, у чергах, на літніх майданчиках кафе та мітингах. Всюди уникайте скупчень людей і тримайте дистанцію півтора — два метри. Це суттєво знижує ризик інфікування. І третє правило — не забувайте про маски, де це потрібно. У закритих непровітрюваних приміщеннях та в разі перших симптомів захворювання», — написала вона.

 

«Послаблення карантину не означає, що ми подолали вірус. У таких реаліях нам доведеться жити ще якийсь час, можливо, навіть тривалий період. Ніхто не знає точно. Тож подбати про свою безпеку — відповідальність кожного. Так само, як і на державному рівні, важливо усвідомлювати її та не перекладати на інших. Розуміти, що від наших дій і наших щоденних виборів залежить дуже багато. Тож дорослішаймо та не біймося брати на себе відповідальність», — наголосила Супрун.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.