НОВИНИ

Разумков дозволив депутатам їздити у відрядження в Україні

Заборона на закордонні відрядження залишається чинною.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков дозволив народним депутатам відрядження в межах України. Про це йдеться у розпорядженні, оприлюдненому на сайті ВР. 

 

"У зв'язку з прийняттям Верховною Радою України рішення про роботу з 18 травня 2020 року відповідно до календарного плану проведення третьої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 16 січня 2020 року №462-ІХ, пункт 6 розпорядження Голови Верховної Ради України "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби" від 12 березня 2020 року №151 виключити", - йдеться у документі.

 

Пункт 6 розпорядження Разумкова від 12 березня передбачав скасування на період карантину службових відряджень в межах України посадових осіб Верховної Ради, Апарату ВР, народних депутатів та їх помічників-консультантів.

 

Заборона на закордонні відрядження, ухвалена Разумковим 11 березня, залишається чинною. 

 

Зазначимо: в Україні станом на 9 ранку 25 травня виявлено 21 245 випадків COVID-19, з них 623 - летальні. 7234 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 259 нових випадків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.