НОВИНИ

До послаблення карантину не готові вісім областей

Це пояснюється високою інцидентністю,великою завантаженістю ліжкових місць у медзакладах та низьким охопленням населення ПЛР-тестуванням на коронавірус.

Станом на понеділок, 25 травня, вісім регіонів України не відповідають усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів та переходу до другого етапу. Про це повідомляють на сайті Міністерства охорони здоров'я.

 

У МОЗ вказують, що не готові Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

 

Неможливість переходити на наступний етап зняття карантинних обмежень у цих областях пояснюється високою інцидентністю (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення), великою завантаженістю ліжкових місць у медзакладах та низьким охопленням населення ПЛР-тестуванням на коронавірус.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 понеділка, 25 травня, виявлено 21 245 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 623 летальні, 7234 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 259 нових випадків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.