НОВИНИ

Болгарія вже не має претензій щодо адмінреформи в Україні - МЗС

Йдеться про нещодавню заяву Болгарії проти поділу Болградського району Одеської області.

Адміністративно-територіальна реформа в Україні не впливає на рівень забезпечення прав болгарської громади Одещини. Про це повідомиляє Міністерство закордонних справ України у Facebook.

 

У п'ятницю, 22 травня,  на зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Республіки Болгарія в Україні Костадіном Коджабашевим дипломати проговорили дискусію стосовно адміністратовно-територіальної реформи в Україні.

 

"Між Україною і Болгарією немає розбіжностей щодо забезпечення прав болгарської спільноти в Україні. Ми домовилися вирішувати всі актуальні питання в конструктивному дусі", - заявили в міністерстві.

 

 У МЗС зазначають, що болгарська сторона відзначила важливість збереження національної, культурної та мовної ідентичності болгарської національної меншини в Україні.

 

Нагадаємо, що 21 травня Міністерство закордонних справ України відреагувало протестом на ухвалення 20 травня Народними Зборами Республіки Болгарія Декларації щодо адміністративно-територіальної реформи в Україні і захисту прав та цілісності болгарської спільноти. Уряд Болгарії виступив проти поділу Болградського району Одеської області. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.