НОВИНИ

У Табачника вирішили економити на конференціях і семінарах викладачів

Міністерство освіти та науки, молоді і спорту України наказало припинити участь представників освітньої сфери у семінарах, конференціях та інших громадських заходах з метою економії бюджетних коштів. Про це йдеться у листі заступника міністра Петра Кулікова.

Лист адресований керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, професійно-технічних навчальних закладів, наукових установ, що фінансуються міністерством.

«Звертаю увагу розпорядників коштів на необхідність дотримання принципу програмно-цільового методу планування і витрачання бюджетних коштів. З метою їх ефективного, результативного і цільового використання припинити участь у проведенні семінарів, конференцій та інших громадських заходів за рахунок коштів державного бюджету», - зазначається в документі.

Нагадаємо, 25 травня близько 300 студентів взяли участь у студентському бунті проти законопроекту про вищу освіту, який розробило міністерство освіти. Мітингувальники вимагали також відставки міністра Дмитра Табачника.

Узимку, 31 січня й 28 лютого також біля будівлі Ради проходили акції протесту студентів проти можливого прийняття нової редакції цього закону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.