НОВИНИ

МОЗ пояснило, за яких умов можна працювати в офісах

Потрібно дотримуватися певних протиепідемічних правил.

Міністерство охорони здоров’я розробило правила роботи працівників у офісах під час карантинних обмежень. Про це 20 травня повідомляє міністерство у Facebook.


"Працівники офісів знову можуть повернутися на свої робочі місця. Проте, щоб робота в приміщенні була безпечною для здоров'я, потрібно дотримуватися певних протиепідемічних правил”, —  пишуть у МОЗ

 

У МОЗ пояснюють, що власники офісів мають забезпечити приміщення рідким милом, антисептиками, паперовими рушниками; на вході має бути організоване місце для обробки рук антисептиком; перед входом в офіс потрібно нанести маркування з дистанцією у 1,5 м; приміщення потрібно провітрювати та робити вологе прибирання кожні 2 години, а осіб, які знаходяться в групі ризику, тимчасово відсторонити від роботи. 

 

Працівникам потрібно проводити температурний скринінг перед початком робочого дня, в приміщенні носити маску, уникати людей із симптомами респіраторних захворювань.

Гості та відвідувачі приміщень мають дотримуватися дистанції, носити маску тощо.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 середи, 20 травня, виявлено 19 230 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 564 летальні, 5955 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 354 нові випадки.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.