НОВИНИ

У МОЗ розповіли, що запрацює в Україні з 22 травня

Про це розповів Максим Степанов.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу розповів, що запрацює в Україні з 22 травня. Про це пише УНІАН.

 

"Якщо той чи інший регіон відповідає усім необхідним критеріям, то в цьому регіоні відбувається послаблення. Перше таке послаблення відбудеться з 22 травня, це у нас такий перший етап", - заявив він.

 

Міністр розповів, що буде дозволено з 22 травня в тих регіонах, де відбуватиметься послаблення карантину: проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб; спортивні заходи, в яких будуть брати участь понад 50 осіб можливе лише за погодженням з МОЗ з наслідками оцінки епідемічних ризиків; проведення релігійних заходів за умови участі не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі; діяльність готелів, крім функціонування в готелях ресторанів та спа-зон; регулярне та нерегулярне пасажирське перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському та міжобласному сполученні за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння.
 

Нагадаємо, в Україні станом на 20 травня виявлено 19 230 випадків COVID-19, з них 564 – летальні. 5955 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 354 нові випадки.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.