НОВИНИ

Посольство США привітало Зеленського з річницею президентства і пообіцяло продовжувати співпрацю

У США позитивно оцінюють успіхи президента.

Посольство США привітало Володимира Зеленського з річницею президентства. Про це йдеться у заяві дипустанови

 

"Коли його обрали Президентом, США щиро вітали його відданість справі впровадженню реформ, необхідних для переходу України в нову еру, ознаменовану стабільністю, процвітанням, демократією та подальшою інтеграцією в Європу. Ми високо цінуємо прогрес, досягнутий цьогоріч", - йдеться у повідомленні.

 

У посольстві зазначили, що "Сполучені Штати підтримують роботу над завданнями, що ще залишаються, виконання яких ускладнюється безперервною незаконною агресією Росії на українській території та пандемією COVID-19".

 

"Президент Зеленський та його команда просуваються вперед у питаннях усунення олігархічної системи в України, зміцнення верховенства права та забезпечення незалежності та доброчесності антикорупційних та правоохоронних установ, і ми продовжуватимемо працювати з владою країни для досягнення її цілей, і ми закликаємо народних депутатів, місцевих та регіональних посадовців протистояти спробам певних корисливих кіл уповільнити прогрес", - йдеться у заяві. 

 

Нагадаємо, 20 травня на перс-конференції Зеленський відмовився від своєї обіцянки йти лише на один президентський термін. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.