НОВИНИ

У ЦВК прокоментували можливість проведення виборів в ОРДЛО

У Комісії не знають, скільки часу знадобиться на підготовку до виборів.

У Центральній виборчій комісії не знають, скільки часу потрібно для підготовки виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко, передає Радіо Свобода

 

«На даний час практично неможливо говорити про будь-які часові рамки, які необхідні для підготовки і проведення виборів на деокупованих територіях ОРДЛО, бо цьому повинна передувати оцінка фактичного стану справ на цих територіях, після відновлення контролю над ними», – зазначив голова ЦВК.

 

Передувати процесові підготовки, зазначили в ЦВК, має повернення фактичного контролю за цими територіями і відновлення там роботи державних органів влади України.

 

«Для проведення демократичних виборів необхідне також належне функціювання на відповідних територіях правоохоронних органів, органів, що забезпечуватимуть безпеку, судів, банківських установ, українських засобів масової інформації і політичних партій. Повинен бути реалізований цілий комплекс заходів для реінтеграції цих територій. І переважна більшість цих і багатьох інших питань потребує законодавчого врегулювання», – наголосив Діденко.

 

У Центрвиборчкомі вказали, що для проведення виборів в ОРДЛО необхідно виконати значно ширший перелік заходів порівняно з підготовкою до місцевих виборів у звичайних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.