НОВИНИ

Єврокомісія попередила європейців про можливу другу хвилю пандемії

Європейська комісія вживає заходи для зміцнення системи охорони здоров'я.

Європейська комісія вживає заходи для зміцення європейської системи охорони здоров'я, оскільки друга хвиля пандемії - можлива. Про це під час віртуального брифінгу для преси заявив речник Єврокомісії з питань охорони здоров’я та харчової безпеки Стефан де Кеерсмакер, повідомляє Укрінформ.

 

«Зараз Європейський центр із запобігання хворобам та контролю (ECDC) працює над аналізом ситуації з огляду на можливу другу хвилю (COVID-19) та над заходами, які мають вживатися у цьому зв’язку. Виходячи з останніх оцінок ризиків, які були зроблені ECDC, країни-члени мають підготуватися до ймовірної другої хвилі інфекції та використати всі можливості для зміцнення системи спостереження. Єврокомісія має намір і надалі працювати спільно з ECDC та країнами-членами, щоб забезпечити адекватний рівень реагування та комунікації, яка є ключовою для того, щоб всі громадяни розуміли: нова хвиля можлива, навіть якщо початкова інфекція буде успішно подолана», - наголосив речник Єврокомісії.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 понеділка, 11 травня, зафіксовано 15 648 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 408 летальних, 3288 пацієнтів одужало. За добу виявлено 416 нових випадків. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.