НОВИНИ

Україна запропонувала перезавантажити роботу ТКГ

5 травня президент Володимир Зеленський затвердив новий склад делегації для участі в ТКГ.

Україна запропонувала перезавантажити роботу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляється на сайті Офісу президента в середу, 6 травня, за підсумками телефонної розмови голови ОП Андрія Єрмака з політичними радниками лідерів держав-учасниць «нормандського» формату (Україна, РФ,Німеччина, Франція).

 

Зокрема, пропонується залучити до роботи в ТКГ осіб, які представляють окремі райони Донецької та Луганської областей, внутрішньо переміщених осіб. Єрмак зазначив, що учасники ТКГ залучатимуть цих людей до дискусії, консультацій та узгодження питань, передбачених Мінськими домовленостями.  Проте про кого йде мова, не зазначається.

 

«Водночас керівник Офісу президента наголосив на неприпустимості жодних переговорів з представниками невизнаних квазідержавних утворень», - йдеться в повідомленні.

 

Єрмак запропонував на наступному засіданні ТКГ, яке має відбутися 14 травня, узгодити розширений склад делегацій України, Росії та ОБСЄ відповідно до пропозицій української сторони.

 

Нагадаємо,  5 травня президент Володимир Зеленський затвердив склад делегації для участі в ТКГ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.