НОВИНИ

В Ізраїлі заявили про можливе створення вакцини проти COVID-19

Цим займається секретна лабораторія ізраїльського Інституту біологічних досліджень.

Ізраїльські вчені виявили антитіла, яка атакують інфекцію коронавірусу SARS-CoV-2 в організмі зараженої людини. Це може допомогти створити вакцину. Про це 5 травня повідомив міністр оборони Ізраїлю Нафталі Беннетт у Facebook.

 

Беннетт зазначив, що відвідав секретну лабораторію ізраїльського Інституту біологічних досліджень, там йому продемонстрували, як саме працюють антитіла, здатні нейтралізувати коронавірус в організмі зараженої людини.

 

"Пишаюся людьми біологічного інституту, що зробили цей прорив", - написав міністр.

 

Про терміни створення вакцини проти коронавірусу Беннетт не зазначав. 

 

Нагадаємо, COVID-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на COVID-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.