НОВИНИ

Азаров наказав Бойку знайти аргументи для Путіна в угодах Газпрому з іншими країнами

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Міністерству енергетики й вугільної промисловості вивчити аналогічні українським газові угоди, підписані Росією з іншими країнами. Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

«Уперше Росія погодилася в якості порівняльної бази розглянути умови поставок і ціноутворення російського газу в інші європейські країни. Тому я доручаю Міністерству енергетики і вугілля й нашій переговірній групі ретельно проаналізувати аналогічні умови Газпрому з іншими країнами й переконливо довести, що умови контракту для України є найгіршими», - сказав Азаров.

Він підкреслив, що Україна в переговорах з Росією щодо перегляду газових угод повинна спиратися винятково на аргументи.

«Наша сила у цих переговорах - це сила аргументів, тому вони повинні бути бездоганними», - сказав Азаров.

Прем'єр впевнений у позитивному результаті переговорів з Росією, оскільки це вигідно не тільки Україні, але й самій Росії.

«Ми впевнені в позитивному результаті переговорів, тому що це буде означати вигоду не однієї зі сторін, а взаємний виграш», - заявив Азаров.

При цьому прем'єр вважає головним результатом переговорів з російською стороною, які відбулися в Москві 7 червня, те, що українську аргументацію було почуто.

Як повідомляло агентство, прем'єр Росії Володимир Путін вважає газові угоди між Україною й Росією такими, що відображають інтереси обох країн.

Азаров під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічного співробітництва 7 червня заявив, що вважає газові угоди України й Росії обтяжливими для української економіки.

Після газових переговорів Україна отримуватиме газ згідно з угодами підписаними раніше Юлією Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.