НОВИНИ

На будмайданчику компанії сина Януковича застосовують силу проти людей

У Донецьку поблизу готелю «Дружба», на місці якого заплановано будівництво багатоповерхового житлового будинку, відбуваються зіткнення між мешканцями прилеглих будинків і невідомими людьми спортивної зовнішності.

Деякі зі спортивних молодиків одягнені у футболки з написом «Греко-римська боротьба».

Мешканці будинків, прилеглих до готелю «Дружба», виступають проти забудови, оскільки будмайданчик поглинула їхню прибудинкову територію.

На даний момент деякі з мешканців сидять біля стовпів, на які повинні монтуватися огорожі, і не дають продовжувати роботи.

Невідомі молоді люди (близько 20 осіб) періодично намагаються відтіснити їх. У дворі присутні кілька десятків працівників міліції, які стежать за ситуацією.

Серед правоохоронців - начальник Донецького міського управління міліції Віктор Дубовик та заступник начальника Донецького міського управління міліції Роман Романов.

Міліція намагається не втручатися, але п'ять найбільш активних людей з обох сторін вже відправлені до райвідділу.

Правоохоронці стверджують, що всі необхідні документи у забудовників є.

Наа місці аварійної готелю «Дружба» заплановано зведення висотного житлового будинку. Проект реалізує будівельна корпорація «Менеджмент ассетс компані» («МАКО»). Її президентом є син президента України, бізнесмен Олександр Янукович.

Як повідомлялось, у квітні Всеукраїнський банк розвитку, основним акціонером якого є Олександр Янукович, збільшив статутний капітал на 47,6% або на 100 мільйонів гривень - до 310 мільйонів гривень.

Нагадаємо, син президента має намір напряму стати власником 100% акцій цього банку. У грудні-2010 року він вже отримав дозвіл Антимонопольного комітету на придбання понад 50% акцій банку.

В інтерв’ю ЗМІ Олександр Янукович розповів, що свій перший мільйон він заробив на продажі відеоапаратури та комп'ютерів.

Нацбанк зареєстрував Всеукраїнський банк розвитку у квітні 2009 року. За даними НБУ, на початок 2011 року ВБР займав 127 місце серед українських банків - 0,47 мільярда гривень.

Главою правління Всеукраїнського банку розвитку є мати глави Національного банку України Валентина Арбузова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.