НОВИНИ

СБУ викрила генерал-майора, що працював на ФСБ

Наразі вирішується питання про оголошення Шайтанову про підозру.

Служба безпеки України викрила генерал-майора Валерія Шайтанова, якого підозрюють у державній зраді та вчиненні терористичних актів. Про це повідомляє прес-служба відомства

 

 

Зокрема, зазначають в СБУ, за завданням російських спецслужб він планував вбивство відомого добровольця Адама Осмаєва.

 

"СБУ зібрала достатню кількість доказів, які переконливо свідчать – Шайтанов є агентом Федеральної служби безпеки Російської Федерації. Це підтверджують наявні матеріали справи, серед яких аудіо- та відеозаписи", - йдеться у повідомленні. 

 

Як свідчать матеріали справи, Шайтанов, який є одним з колишніх керівників Центру спеціальних операцій "А" СБ України, насправді перебував на агентурному зв’язку під псевдонім "Бобиль" у полковника ФСБ Ігоря Єгорова. Останній є співробітником Департаменту контррозвідувальних операцій 1 Служби ФСБ – підрозділу, що спеціалізується на плануванні, організації та проведенні розвідувальних та диверсійно-терористичних акцій як на території України, так і інших держав.

 

Слідство також володіє доказами, що за завданням спецслужб РФ  Шайтанов планував проведення терористичних актів на території України. За це представник ФСБ гарантував винагороду в розмірі 200 тис дол США та паспорт громадянина РФ. У якості виконавця Шайтанов підібрав особу серед колишніх бійців спецпідрозділів.

 

Підготовка до цих злочинів зафіксована в матеріалах справи.

 

Наразі вирішується питання про оголошення Шайтанову про підозру. 

 

Нагадаємо, 6 квітня Служба безпеки України заочно повідомила про підозру у вчиненні злочину так званому міністру транспорту терористичної організації "ДНР", його оголосили у розшук. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.