НОВИНИ

Львівська "Свобода" більше не домагатиметься відставки губернатора

Львівська «Свобода» не вимагатиме вдруге звільнення з посади губернатора Львівщини Михайла Цимбалюка. Про це заявила в коментарі Тижню голова фракції «Свободи» у Львівській обласній раді Ірина Сех.

«Не знаю, чи це важливо, що він (Віктор Янукович – Ред.) відправив, чи не відправив (Михайла Цимбалюка у відставку – Ред.)... Сам факт, що Цимбалюк написав заяву, тим самим він ще раз підтвердив свою вину у тому кровопролитті, яке відбулося у Львові. Для нас це важливо. А решту - хай це оцінює президент та громадськість», – зазначила Сех.

За словами депутата, членів «Свободи» продовжують викликати до управління міліції на допити через те, що депутати зайшли до кабінету губернатора.

Нагадаємо, 9 травня у Львові відбулися зіткнення між прихильниками "Свободи" і прихильниками святкування Дня перемоги. Зокрема, 9 травня прихильники "Свободи" побили людей з георгіївськими стрічечками, котрі обстріляли їх з пістолета. З кульовим пораненням було госпіталізовано члена "Свободи".

Наступного дня у присутності депутатів «Свободи» львівський губернатор написав заяву про відставку. Як повідомляло джерело в адміністрації глави держави, до адміністрації президента не надходила заява про відставку голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка.

А 13 травня Цимбалюк сам зізнався, що не надсилав заяви на своє звільнення президенту.

Янукович заявляв, що має намір прийняти рішення, чи задовольняти заяву голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка про відставку, після ознайомлення з висновками робочої групи Генеральної прокуратури щодо розслідування подій 9 травня у Львові.

У Генеральній прокуратурі встановили, що до сутичок у Львові 9 травня призвели рішення місцевої влади.