НОВИНИ

Директор Німецького альянсу агробізнесу: Відкритий ринок землі загальноприйнятний для ЄС

Створення в Україні відкритого ринку землі — це не просто рішення парламенту, а й усі необхідні для такого кроку приготування.

Відкритий ринок землі загальноприйнятний для Європейського союзу. Однак, звичайно, маючи на увазі історичне підґрунтя цього питання, зрозуміло, чому в Україні є певні причини для виникнення гострих дебатів довкола його запровадження. Про це в інтерв’ю Тижню заявив Пер Бродерсен, директор Німецького альянсу агробізнесу при Німецькій східній бізнес-асоціації.

 

«Створення відкритого ринку землі — це початок чогось абсолютного нового, чого раніше не існувало. Українські землі дуже привабливі, зокрема для іноземних інвесторів, — і це підвищує діловий інтерес до країни загалом. Ми завжди казали, що Україна потребує дуже виваженого підходу до створення ринку землі. Він не має бути черговою темою для політичної активізації виключно заради того, щоб показати результат, поквапитися і здаватися швидким — натомість необхідна солідна основа», — сказав він.

 

Бродерсен додав, що створення відкритого ринку землі — це не просто рішення парламенту, а й усі необхідні для такого кроку приготування.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.