НОВИНИ

Андрій Голуб: Дізнатися результати розгляду "антиколомойського" закону країна зможе восени

Йдеться про 47 стандартних восьмигодинних робочих днів, але потрібно враховувати формат сесійної роботи парламенту.

Результати розгляду законопроекту  №3260 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності", який називають "антиколомойським", країна може дізнатися восени. Про це пише журналіст Тижня Андрій Голуб.

 

"Якщо опиратися від цифри у 15 тисяч (поправок - Ред.) по півтори хвилини на кожну, то знадобиться 22500 хвилин або 375 годин часу. Йдеться про 47 стандартних восьмигодинних робочих днів (Рада може працювати після 18:00 лише у разі окремого рішення). Якщо ще й відкоригувати цей час на умови обмежень через карантин та формат сесійної роботи парламенту, який передбачає перерви на тиждень, то дізнатися результат розгляду «антиколомойського» закону країна зможе восени", - зазначає він.

 

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада у першому читанні ухвалила закон №3260 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності", який називають "антиколомойським". 

 

Закон унеможливить скасування рішення НБУ про націоналізацію/ліквідацію банків та повернення несправедливої компенсації з держбюджету їхнім попереднім власникам.

 

До законопроекту подали понад 16 тисяч поправок. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.