НОВИНИ

Європа наближається до піку пандемії COVID-19 — ВООЗ

Варто зазначити, що Італії зафіксували найменшу кількість випадків зараження за останні два тижні.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявляє про ознаки стабілізації спалаху коронавірусу COVID-19 в Європі. Про це повідомляє Bloomberg.

 

Так, в Італії, найбільш інфікованому регіоні Європи, зафіксовано найменшу кількість випадків зараження за останні два тижні.

 

"Італія та Іспанія - країни, в яких кількість заражених коронавірусної інфекцією найбільша в регіоні. Зараз країни, що наближаються до піку захворюваності, який стане наслідком інфікування двотижневої давності", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, протягом вчорашнього дня кількість нових інфікованих в Італії зменшилася майже вдвічі.

 

Варто зазначити, що в Італії зафіксували понад 101 тис. захворювань коронавірусом, з яких 11 591 померли.

 

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.