НОВИНИ

Уряд США виділив Україні 1,2 млн доларів на боротьбу з коронавірусом

Сполучені Штати нададуть Україні медичну та гуманітарну допомогу.

Уряд США виділив Україні 1,2 млн доларів медичної та гуманітарної допомоги на боротьбу з коронавірусом. Про це повідомляється на сторінці USAIDUkraine.

 

 

"Завдяки щойно оголошеному фінансуванню, USAIDUkraine допоможе Україні зміцнити механізми лікувальння, аби звести до мінімуму ризик подальшої передачі вірусу COVID-19 та підготувати групи швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання та відстежуватимуть контакти хворих", - йдеться на сторінці. 

 

Також завдяки допомозі уряду США буде проведена медіа-кампанія з інформування українців про коронавірус. 

 

Нагадаємо, саном на 10:00 вівторка, 31 березня, в Україні зафіксовано 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби Covid-19. 

 

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.