НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Венедіктова усунула Трепака від справ Майдану

Тепер за них відповідатиме Андрій Любович – колишній прокурор Донецької області.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова 27 березня замінила свого заступника, відповідального за справи Майдану та справу щодо вбивства Катерини Гандзюк. Про це Тижню повідомило джерело в прокуратурі.

 

 

«Раніше за ці напрями роботи відповідав її заступник Віктор Трепак. Але сьогодні (27 березня – ред.) його фактично усунули від справи про вбивство Катерини Гандзюк та справ Майдану. Тепер ці напрями роботи куруватиме Андрій Любович (колишній прокурор Донецької області – ред.)», – повідомило джерело у прокуратурі.

 

Цю ж інформацію Тижню підтвердили й представники родин Небесної сотні.

 

«Департамент у Справах Майдану підпорядковано новопризначеному заступнику Венедіктової — Андрію Любовичу», - про це пише адвокатська дорадча група.

 

Також у прокуратурі додали, що Трепак написав заяву на звільнення.

 

Нагадаємо, Венедіктову  призначили генеральним прокурором 17 березня.

 

Трепака своїм заступником призначив колишній генпрокурор Руслан Рябошапка, раніше він був першим заступником голови Служби безпеки України.

 

Згідно з декларацією, у 2016 році Любович володів квартирою в Дніпрі площею майже 190 м.кв. і 48 тисячами гривень готівкою, а також автомобілями Volvo та ГАЗ. У його дружини були задекларовані майже $50 тисяч та Фольксваген 2011 року випуску.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.