НОВИНИ

У Міносвіти розповіли, що буде із ЗНО

Основна сесія ЗНО розпочнеться орієнтовно після 20 чисел червня.

Зовнішнє незалежне оцінювання не скасовують, його проведуть у червні або пізніше. Про це на брифінгу 26 березня заявила в. о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій, повідомляє Укрінформ.

 

“Навчальний рік для випускників 11 класу закінчиться тоді, коли наші випускники отримають документ про освіту. Варіант закінчення навчального року учнями 11 класу — якщо ми повертаємося в травні за шкільні парти, це означає, що в травні буде відбуватися пробне ЗНО, а основна сесія ЗНО розпочнеться орієнтовно після 20 чисел червня. Якщо ми не повернемося за шкільні парти в травні а повернемося в червні, то ми теж зможемо організувати пробне незалежне оцінювання в межах червня до старту основної сесії”, - сказала Мандзій.

 

Вона наголосила що зважаючи на те, що оголошені нові дати пробного ЗНО на 4 та 11 квітня , УЦОЯО готує інформаційні матеріали для випускників щодо процесу проведення ЗНО.

 

“В середині квітня на сторінці УЦОЯО наші випускники зможуть окунутися в атмосферу основних процесів ЗНО”, - сказала Мандзій.

 

Нагадаємо, уряд призначив Любомиру Мандзій тимчасовою виконувачкою обов'язків міністра освіти та науки. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.