НОВИНИ

До України повернулись понад 80 тисяч українців – МЗС

160 осіб перебувають на карантині за кордоном.

Станом на 20:00 середи, 25 березня, до України повернулися 82 804 українці. Про це йдеться на сторінці «Коронавірус у світі - оперативно від МЗС України» у Facebook.

 

Як повідомляється, 160 осіб перебувають на карантині за кордоном, з них найбільше – в Польщі (106). Лікування від коронавірусу за кордоном проходять 20 людей, найбільше в Німеччині (5) та Домініканській Республіці (4).

 

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.