НОВИНИ

Кількість зафіксованих в Україні випадків COVID-19 наближається до сотні

В Україні вже зафіксовано 97 випадків інфікування коронавірусом.

В Україні вже зафіксовано 97 випадків інфікування коронавірусом COVID-19. Про це під час брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє УНІАН

 

 

"Ми маємо сьогодні вже 84 нових випадки коронавірусної хвороби, якщо ми оперуємо даними попередньої доби. А також плюс 13, то це вже буде 97 випадків на момент проведення нашого брифінгу", - розповів він.

 

Нагадаємо, що Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.