НОВИНИ

За кордоном від коронавірусу лікуються два десятки українців – МЗС

На карантині перебуває 151 особа.

За кордоном 21 українець лікується від Covid-19. Про це йдеться на сторінці «Коронавірус у світі - оперативно від МЗС України» у Facebook у понеділок, 23 березня.

 

Зокрема, лікування у Німеччині проходять 5, в Домініканській Республіці – 4, Омані – 3, Італії, Польщі та ОАЕ – по 2, в Іспанії, Нідерландах та на Сейшельських островах - по 1 українцю.

 

При цьому шестеро громадян України, інфікованих коронавірусом, одужали: четверо в Японії і по одному - в Італії та Польщі.

 

На карантині за кордоном перебуває 151 громадянин України, зокрема, у Польщі 105, у Бразилії – 16, у В’єтнамі – 8, у ФРН – 7, ОАЕ – 3, у Австралії, Молдові і США – по двоє, у Нідерландах, Катарі, Китаї, Румунії, Чорногорії та на Кубі – по 1.

 

Як повідомляється, 72 305 людей повернулися в Україну.

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.