НОВИНИ

У Зеленського сказали, чи можуть в Україні ввести надзвичайний стан

Уряд не готовий зупинити більшу частину екноміки.

В Україні не можуть ввести надзвичайний стан, оскільки уряд не готовий зупинити більшу частину екноміки. Про це повідомила у ефірі "Свободи слова" заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів. 

 

"Коли ми говоримо про надзвичайний стан, 70% нашої екпортної виручки - аграрії та металурги. Чи можна їх зупинити? Звичайно, ні. Чи можна зупинити критичну інфраструктуру. Ні. Ми не можемо зупинити агарний сектор. Це означає, що не можемо зупинити постачальників насіння, техніки і палива, добрив. Якщо йти за такою логікою, зрозуміємо, що ми не можемо зупинити більшу частину економіки. Адже не може працювати металургійний завод без коксу, без транспорту. Ми не можемо порвати в один момент всі ланцюжкі, які працюють", - сказала вона.

 

Утім, Ковалів додала, що ситуація щодо коронавірусу може змінитися упродовж кількох днів або тижня, наразі ж підстав вводити надзвичайний стан немає. 

 

Нагадаємо, 23 березня міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав народних депутатів проголосувати за введення надзвичайного стану в Україні у зв’язку з пандемією Covid-19. 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.