НОВИНИ

МЗС вимагає від Росії провести медобстеження політв’язня Мустафаєва

Протягом останніх днів у Сервера тримається висока температура, спостерігається сухий кашель, сильний головний біль та слабкість у тілі.

Міністерство закордонних справ України наполягає на негайному медобстеженні українця Сервера Мустафаєва, незаконно утримуваного в РФ. Про це повідомляється на сайті МЗС у понеділок, 23 березня.

 

Як зазначається, протягом останніх днів у Сервера тримається висока температура, спостерігається сухий кашель, сильний головний біль та слабкість у тілі. З огляду на пандемію коронавірусної інфекції Covid-19, це тривожні симптоми, які ігноруються російською стороною.

 

«Наполягаємо на негайному проведенні медичного обстеження громадянина України С. Мустафаєва в спеціалізованому медичному закладі відповідно до міжнародних стандартів, у тому числі з метою виключення можливості його зараження короновірусною інфекцією Covid-19, та забезпеченні кваліфікованою лікарською допомогою в умовах місця несвободи», - йдеться в повідомленні.

 

Як повідомляється, МЗС висловлює рішучий протест.

 

Зазначимо: 21 травня 2018 року року в окупованому Криму затримали координатора «Кримської солідарності» Сервера Мустафаєва і жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайськї «справи Хізб ут-Тахрір». Міжнародна правозахисна організація Amnesty International визнала Сервера Мустафаєва в'язнем совісті.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.