НОВИНИ

США ввійшли в трійку лідерів за кількістю заражених вірусом COVID-19

Найбільше захворілих у Нью-Йорку - 12,3 тис. осіб.

Сполучені Штати вийшли на третє місце за кількістю заражених вірусом COVID-19 після Китаю та Італії. Про це свідчать дані порталу gisanddata.maps.arcgis.com.

 

Варто зазначити, що в США число інфікованих досягло 26 138 осіб. Найбільше захворілих у Нью-Йорку - 12,3 тис. осіб. Друге місце займає штат Вашингтон - там підтверджено 1793 випадки COVID-19. На третьому місці Каліфорнія, в якій 1407 хворих.

 

Загальне число смертей від коронавірусу в США досягло 323. Найбільше загиблих у штаті Вашингтон - 94. У Нью-Йорку зафіксовано 75 смертей, 25 - в Каліфорнії. Всього одужали 176 пацієнтів. Коронавірус виявлений у всіх американських штатах.

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.