НОВИНИ

Криклій сказав, як можуть повернутися українці з Литви, Латвії та Білорусі

На 21-22 березня призначено спеціальний рейс "4 столиці".

На 21-22 березня призначено спеціальний рейс "4 столиці". Ним збираються відправити з Києва громадян Білорусі, Литви та Латвії, а потім повернути українців, які перебувають у цих країнах. Про це у Telegram написав міністр інфраструктури Владислав Криклій. 


:Поїзд вирушить 21 березня із Києва о 12:55, прибуде до Мінська 22 березня о 00:05, до Вільнюса 22 березня о 03:48 та до Риги 22 березня о 08:29.

 

У зворотному напрямку потяг вирушить 22 березня о 19:40 із Риги та зробить зупинки для посадки пасажирів у Шауляї 22 березня о 21:58, Вільнюсі 23 березня о 00:30. До Києва потяг прибуде 23 березня о 16:42.
:pushpin:

 

Квитки для тих, хто перебуває у Латвії, будуть доступні у продажу на сайті Укрзалізниці та у касах вокзалу Риги. Для тих хто перебуває у Литві та інших зазначених містах – тільки на сайті Укрзалізниці.

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин.

 

Станом на 20 березня в Україні зареєстровано 26 випадків зараження (найбільше на Буковині), з них три – летальні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.