НОВИНИ

Поліція почне активніше притягувати до відповідальності за порушення карантину

На дорогах нині працюють мобільні групи поліції, Нацгвардії та рятувальників, які слідкують за дотриманням карантину.

З 20 березня в Україні поліція активніше притягуватиме до відповідальності за порушення карантину. Про це в ефірі hromadske заявив заступник голови патрульної поліції України Олексій Білошицький.

 

"Вчора і сьогодні (18 і 19 березня — ред.) поліція та інші служби, які безпосередньо контролюють саме транспортні перевезення, працювали більше в превентивному режимі, тобто попередження, роз'яснення необхідності дотримання режиму дотримання карантину. І також ми попереджали про відповідальність, яка передбачена зараз", — зазначив Білошицький.

 

Він також підтвердив, що в Україні на дорогах нині працюють мобільні групи поліції, Нацгвардії та рятувальників, які слідкують за дотриманням карантину. 

 

Нагадаємо, наразі в Україні зафіксовано 18 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, два з них - летальні.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.