НОВИНИ

Карантин. Пасажирське сполучення припиниться 18 березня

Мова йде про залізничні, автобусні та авіаційні перевезення.

З 12:00 середи, 18 березня, все внутрішнє пасажирське міжміське сполучення: залізничне, автобусне та авіаційне – буде припинено. Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій під час брифінгу, передає «Укрінформ».

           

«Завтра, тобто з середи з 12 години зупиняються і перестають здійснюватися всі залізничні, авіаційні і автобусні, міжміські, міжобласні та обласні перевезення», - заявив Криклій, додавши, що всі рейси АТ «Укрзалізниця», які розпочнуться до 12:00 18 березня, будуть завершені. За словами Криклія, таких рейсів на завтра заплановано 17.

 

Зазначимо: з 17 березня до завершення карантину зупинені міжнародні пасажирські залізничні перевезення.

 

Нагадаємо, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на Covid-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

З 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. В Україні зафіксовано щонайменше 7 випадків зараження, одна людина померла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.