НОВИНИ

Спалах коронавірусу призвів до рекордного обвалу китайської економіки

Промислове виробництво в КНР скоротилося в річному обрахуванні на 13,5%, оборот роздрібної торгівлі впав на 20,5, інвестиції в основний капітал - на 24,5%.

Спалах коронавірусу призвів до рекордного обвалу економіки Китаю. Про це повідомило статистичне відомство в Пекіні в понеділок, 16 березня, передає Deutsche Welle.

 

Як повідомляється, у січні-лютому цього року промислове виробництво в КНР скоротилося в річному обрахуванні на 13,5%, оборот роздрібної торгівлі впав на 20,5, а інвестиції в основний капітал - на 24,5%.

 

Через суворі заходи для запобігання інфекції китайські підприємства закрилися на багато тижнів. Оскільки влада в Пекіні минулого тижня оголосила, що пік епідемії в країні минув, аналітики очікують повільного відновлення виробництва і поліпшення економічних показників.

 

Однак, зазначається, що в багатьох районах відновлення виробництва відбувається повільніше, ніж очікувалося.

 

Нагадаємо, коронавірус Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.