НОВИНИ

Джарти похвалився перед спікером Держдуми рівнем співпраці з Росією

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти вважає, що за рівнем розвитку міжрегіонального співробітництва з Росією Крим є лідером серед регіонів Україні. Про це 6 червня Джарти заявив під час зустрічі зі спікером Держдуми РФ Борисом Гриздловим, повідомляє прес-служба уряду АРК.

«Підписані і діють угоди про співпрацю з 20 регіонами Російської федерації. До кінця року ми плануємо налагодити стосунки ще з п'ятьма регіонами », - зазначив Джарти.

Глава уряду Криму повідомив, що угоди про дружбу і взаємодію з Ленінградською та Смоленською областями підпишуть уже в червні, під час візиту кримської делегації на Петербурзький міжнародний економічний форум.

«Географічне положення, історія та культурна своєрідність Криму роблять його особливо привабливим регіоном для російських інвесторів. Ми активно працюємо, щоб створити в автономії сприятливий інвестиційний клімат, зробити Крим зручним майданчиком для ефективної економічної взаємодії », - заявив Джарти.

Він також повідомив, що керівництво АРК і російського «Внешэкономбанку» розглядають можливість його участі у фінансуванні проектів розвитку інфраструктури на території Криму.

Як повідомлялось, нещодавно Джарти заявив, що керівництво ФПУ планує передати ряд санаторіїв і готелів у Криму в управління ізраїльської компанії.

Нагодаємо, 31 травня Вища рада юстиції призначила Вікторію Джарти, дочку голови Ради міністрів Криму заступником голови Господарського суду Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.