НОВИНИ

Денис Казанський: У Зе-Команди теплі стосунки з людьми Ахметова

З огляду на наближення місцевих виборів, можна не сумніватися, що Сергій Сивохо й далі працюватиме у своєму нинішньому стилі.

У команди президента Володимира Зеленського теплі стосунки з людьми олігарха Ріната Ахметова. Про це пише блогер і журналіст Тижня Денис Казанський.

 

«Спільна поява на публіці Сивоха та Бахтеєвої також свідчить і про теплі стосунки Зе-команди з командою Ріната Ахметова. Адже, як відомо, Тетяна Бахтеєва в Партії регіонів завжди вважалася саме людиною головного донецького олігарха. Судячи з усього, на Донбасі в Зеленського та Ахметова склалося повне взаєморозуміння, і на майбутніх місцевих виборах вони якщо не виступатимуть єдиним фронтом, то явно гратимуть у пас. Таке зближення цілком зрозуміле, бо на Сході в них обох є потужний конкурент — партія Бойка — Медведчука, яка останнім часом тільки збільшує рейтинги», - зазначає він. 

 

Казанський додав, що з огляду на наближення місцевих виборів, можна не сумніватися, що Сергій Сивохо й далі працюватиме у своєму нинішньому стилі.

 

«Його завдання полягає зовсім не в тому, щоб сподобатися всім українцям, а лише в тому, щоб сподобатися виборцям Донбасу. Як ми вже бачили, на президентських та парламентських виборах новому президентові вдалося те, що раніше не вдавалося жодному гарантові, який виступає за євроінтеграцію, — зайти на поле регіоналів і відкусити в них частину електорату. Цілком логічно, що робота в цьому напрямі в Зе-команди триватиме», - пише журналіст. 

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.