НОВИНИ

Суд визначив Федині запобіжний захід

Термін дії ухвали – до 12 квітня.

Печерський райсуд Києва обрав народній депутатці Софії Федині запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це оголосила суддя Крістіна Константінова, повідомив «Укрінформ» у вівторок, 10 березня.

 

Термін дії ухвали – до 12 квітня.

 

«Слідчий суддя ухвалив клопотання задовольнити частково. Застосувати до Софії Федини Романівни, народного депутата України, запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання», - сказала Константінова.

 

Також суд поклав на Федину наступні обов’язки: з'являтися за вимогу до слідчого, прокурора, суду; інформувати слідчого, прокурора, суд про зміну місця проживання, не виїжджати за межі Києва і Київської області без дозволу слідчого, прокурора, суду.

 

Водночас суд відмовився зобов'язати Федину здати на зберігання свої документи для виїзду за кордон, оскільки визнав обґрунтованим твердження про те, що це обмежить її депутатські повноваження.

 

Зауважимо: у жовтні 2019 року Федина та військова волонтерка Маруся Звіробій записали трансляцію на Facebook, де розкритикували спілкування Володимира Зеленського з добровольцями під час приїзду до Золотого на Донбасі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.