НОВИНИ

ВВП України у січні впав на 0,5% - Мінекономіки

Про це йдеться в огляді економічної активності за січень 2020 року.

За оцінками Мінісетства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, обсяг внутрішнього валового продукту України впав на 0,5% у січні. Про це йдеться в огляді економічної активності за січень 2020 року, передає Громадське

 

"З початку 2020 року майже всі види економічної діяльності, що формують динаміку зведеного індексу виробництва, окрім будівництва та внутрішньої торгівлі, продемонстрували скорочення виробництва. Як результат, у січні 2020 року зменшення ЗІВ становило 2,6% та відповідно скорочення ВВП оцінено на рівні 0,5%", — йдеться у звіті Мінекономіки.

 

Свої дані Мінекономіки отримало від Державної служби статистики. Водночас зазначимо, що Держстат публікує дані про економічне зростання лише за квартал, тому в офіційних даних Держстату за перший квартал 2020 року економіка може продемонструвати і зростання.

 

Нагадаємо, раніше у Мінекономіки пояснили, що уповільнення зростання економіки України в четвертому кварталі 2019 року зумовлене падінням виробництва в сільському господарстві та промисловості.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.