НОВИНИ

ВР ратифікувала договір із Францією про закупівлю 20 катерів для прикордонників

Рішення підтримав 261 народний депутат.

Верховна Рада ратифікувала рамковий договір між урядами України та Франції щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України.Про це йдеться на сайті українського парламенту.

 

Рішення підтримав 261 народний депутат.

 

Договір був підписаний 19 листопада 2019 року в Парижі. Він передбачає, що французька сторона надасть позичальнику, тобто Україні, офіційну підтримку на основі умов угоди ОЕСР (угода ОЕСР щодо офіційно підтримуваних експортних кредитів), призначеної для фінансування проєкту, тобто закупівлі 20 катерів морської безпеки та охорони морських кордонів. Катери поставлятимуть без озброєння.

 

Відповідно до умов угоди, офіційна підтримка становитиме щонайбільше 85% від загальної суми контракту. Покупець має сплатити не менше 15% від загальної суми контракту шляхом попередньої оплати.

 

Загалом сума підтримки не перевищуватиме 116 029 250 євро, а також  фінансує придбання у Франції товарів, робіт і послуг на суму, яка становить не менше 50% від загальної суми контракту; і придбання українських або іноземних товарів, робіт і послуг в межах 50% від загальної суми контракту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.