НОВИНИ

Рада призначила нового прем’єр-міністра

Денис Шмигаль був віце-прем’єр-міністром і міністром з розвитку громад та територій.

Верховна Рада на позачерговому засіданні в середу, 4 березня, проголосувала за призначення Дениса Шмигаля новим прем’єр-міністром.

 

Відповідне рішення підтримав 291 нардеп. 

 

 

Шмигаль замінив на посаді голови уряду Олексія Гончарука, звільненого парламентом 4 березня.

 

Нагадаємо, з 2 серпня 2019 року Шмигаль очолював Івано-Франківську обласну державну адміністрацію. 4 лютого він став віце-прем’єр-міністром і міністром з розвитку громад та територій.

 

Гончарук був обраний прем'єром 29 серпня 2019 року. Раніше він близько чотирьох років очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO).

 

Довідка:

 

Денис Анатолійович Шмигаль народився 1975 року у Львові, де закінчив Львівську політехніку за спеціальністю менеджмент машинобудування, інженер-економіст. Додатково вчився за кордоном. Володіє англійською та польською мовами. Кандидат економічних наук.

 

У 2000-х роках займався бізнесом. Працював керівником департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі Львівської облдержадміністрації (2009—2011), заступником обласного управління Фіскальної служби, віце-президентом компанії «Львівхолод» (від 2014).

 

З січня 2018 року був директором Бурштинської ТЕС, що належить Рінату Ахметову. Сам Шмигаль стверджує, що не знайомий з українським олігархом, за його словами, він пройшов на посаду в компанію через відкритий конкурс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.