НОВИНИ

Україна продовжить участь в операції НАТО в Афганістані — ООС

Пристайко додав, що Україна вітає досягнення угоди між США і Талібаном про початок встанолення миру в Афганістані.

Україна продовжить свою участь в операції НАТО в Афганістані. Про це заявив глава Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко у своєму Twitter.

 

Операція має назву "Рішуча підтримка". За словами Пристайка, Україна братиме участь в ній допоки це буде необхідно.

 

"Україна є надійним партнером Сполучених Штатів та НАТО та продовжуватиме робити свій внесок у відновлення миру і стабільності в Афганістані через участь в операції НАТО "Рішуча підтримка" допоки буде потреба в допомозі афганському народові", - зазначив міністр.

 

Пристайко додав, що Україна вітає досягнення угоди між США і Талібаном про початок встанолення миру в Афганістані.

 

"В Україні вітають домовленості, досягнуті в Афганістані. Після багатьох років війни шлях до афганського примирення відкрито", - написав міністр.

 

Нагадаємо, США оголосили про повне виведення американський військових з Афганістану.Повне виведення американського військового контингенту з території країни відбудеться через 14 місяців.

 

Крім того, впродовж 135 днів після підписання мирної угоди з "Талібаном", Сполучені Штати скоротять чисельність військ в Афганістані до 8600 солдатів.

 

На церемонії підписання мирного договору були присутні президент Афганістану Ашраф Гані, глава Пентагону Марк Еспер, держсекретар США Майк Помпео, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

 

Лідер талібів пообіцяв, що рух буде дотримуватися домовленостей і закликав до розвитку в Афганістані системи управління, що відповідає нормам ісламу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.