НОВИНИ

Греція не впустила 10 тисяч мігрантів з Туреччини, застосувавши водомети і сльозогінний газ

Біженці закидали загони поліції камінням та іншими предметами.

Грецькі поліцейські застосували проти мігрантів, які намагаються перетнути кордон з території Туреччини, важкі водомети і сльозогінний газ. Про це повідомляє DW.

 

За повідомленням місцевих ЗМІ, інцидент стався в неділю, 1 березня. Біженці закидали загони поліції камінням та іншими предметами.

 

В ході зіткнення на прикордонному переході на річці Еврос, закритому з 28 лютого, один поліцейський отримав поранення. За даними міністерства міграції в Афінах, лише на цьому переході прикордонники не пропустили на територію країни майже 10 тисяч мігрантів.

 

Раніше глава МВС Туреччини Сулейман Сойлу заявив, що кордон в прилеглій до Греції і Болгарії провінції Едірне перетнули 76 358 осіб. У зв'язку з цим грецький МЗС звинуватив Анкару в цілеспрямованої дезінформації.

 

За даними Міжнародної організації з міграції, на турецькій стороні 212-кілометрового кордону з Грецією увечері 29 лютого перебувало понад 13 тисяч осіб, які сподіваються проникнути на територію Євросоюзу після відмови Анкари стримувати цей потік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.