НОВИНИ

Виконувач обов'язків глави Укренерго пішов у відставку

Поки невідомо, хто обійме цю посаду.

Виконувач обов'язків глави НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук 26 лютого оголосив про відставку, мотивуючи це тим, що не розділяє поточну політику в галузі.

 

"Відсьогодні я припиняю виконувати обов’язки голови правління Укренерго. Це було непросте для мене рішення, до якого я йшов кілька місяців. Понад чотири роки я мав честь керувати системним оператором української енергосистеми, трансформуючи його з типового, хоч і спеціалізованого, українського державного підприємства в сучасну компанію, яка має найближчим часом увійти в велику сім’ю європейських операторів систем передачі", - написав він у Facebook.

 


Ковальчук зауважив, що особисто він не розділяє поточну політику в галузі, а особливо політизацію суто економічних процесів на ринку електроенергетики.

 

"Я завжди був і залишаюся прихильником ліберальних економічних законів, сильної держави та верховенства права. Блокування діяльності стратегічних підприємств, порушення букви та духу міжнародних зобов’язань, бездіяльність, популізм і адміністративний тиск я зневажаю та вважаю для себе неприйнятним працювати в подібних умовах", - написав він.

 

Ковальчук додав, що наглядова рада ПрАТ «НЕК «Укренерго» відповідно до своїх виключних повноважень минулого тижня розглянула його звернення і прийняла рішення про припинення обов’язків голови правління Компанії.

 

Нагадаємо, що 5 вересня поліція проводила обшуки в енергетичній компанії «Укренерго». Правоохоронці викрили схему привласнення понад 40 мільйонів гривень посадовцями компанії під час проведення конкурсних торгів із закупівлі товарів, робіт і послуг для потреб підприємства. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.